Peruuta

Peruuta

Peruuta
×

Täytä tiedot huolellisesti ja selkeästi. Kaikkia kohtia ei ole pakko täyttää.

Tiedot itsestäsi






Yhteystietosi

Jätä kenttä tyhjäksi, jos sinulla ei ole kyseistä viestintä











HUOMAA: Kaikki muu paitsi seuralistailmoitukset ovat kiellettyjä. Jos tiedät että joku on huijari, niin ilmianna se perusteluineen.

Peruuta

Palaa listaan

40-vuotias mies, Aura

Heinärahaa tarjolla!

Sivistynyt ja kaikin puolin mukava mies etsii turvallista kotimaista ja mukavaa, avaramielistä hevosellista hevosnaista luottamukselliseen suhteeseen.

Suhdemuodoksi käy kaikki FWB:stä heteropohjaiseen parisuhteeseen, miten meillä kemiat ikinä kohtaakaan.

Mulla olisi kupeiden polte ja kutina mahanpohjassa jota voisi rapsuttaa tallin yksityisyydessä. Minuun vetoaa muhkut muodot ja iso pyöreä takapuoli.

Kun siellä vilkutellaan, ollaan ihan otilla, tärpillä tai ns. ”häntä tötteröllä”, niin kutsu kyläilemään säännöllisen epäsäännöllisesti, kun kummankin arkeen vierailut sopii. Luottamuksella ja hyvässä hengessä.

Laita viestiä niin keskustellaan lisää miten edetään ja millaisella heinärahalla voi sponsoroida :)

Turku +~100km (tapauskohtaisesti vähän kauempaakin)


ĸikhttps:////panettaa.org//--seura-tiedot-629113.html
tammahommia


Mitä haen?

Sukupuoli: nainen
Ikä: 25 - 65
Maakunta: Kanta-Häme, Satakunta, Uusimaa, Varsinais-Suomi,

Ilmoitus lisätty:
11:31 09.11.2025
ID: 629113

Ilmoita väärinkäyttö