Peruuta

Peruuta

Peruuta
×

Täytä tiedot huolellisesti ja selkeästi. Kaikkia kohtia ei ole pakko täyttää.

Tiedot itsestäsi






Yhteystietosi

Jätä kenttä tyhjäksi, jos sinulla ei ole kyseistä viestintä











HUOMAA: Kaikki muu paitsi seuralistailmoitukset ovat kiellettyjä. Jos tiedät että joku on huijari, niin ilmianna se perusteluineen.

Peruuta

Palaa listaan

40-vuotias mies, Tampere

Moi!

Etsin mukavaa ja luotettavaa naisseuraa Pirkanmaan alueelta tai mahdollisesti kauempaakin ja jos homma toimii, niin ihan pysyvämpikin seura olisi tervetullutta. Toivoisin, että olisit kiinnostunut hieman erikoisemmastakin seksistä. Ei vaniljahommassakaan mitään vikaa ole, mutta puolin ja toisin eläimellisempi meno kiinnostaisi. Laitahan viestiä jos tuntuu siltä, että meillä saattaisi olla jotain yhteistä. ;)

Itse olen 40v luotettava ja vaitiolokykyinen mies jota kiinnostaa hieman karvaisemmatkin tytöt. Mutta jutellaan siitä sitten tarkemmin. Kerrothan jos sinulla on mahdollisuus tällaisten hommien toteuttamiseen. Myös sponssi on mahdollinen. Vastailen heti kun huomaan viestisi.


Telegram
@otus2025
Jokin muu
[email protected]


Mitä haen?

Sukupuoli: nainen
Ikä: 25 - 50
Maakunta: Pirkanmaa,
Etäisyys paikkakunnalta: 300 km

Ilmoitus lisätty:
18:59 22.11.2025
ID: 633083

Ilmoita väärinkäyttö