Täytä tiedot huolellisesti ja selkeästi. Kaikkia kohtia ei ole pakko täyttää.
Kuuminta hottia! Anna minä puran sun paineet senkin tuhma poika.
Mulla tarjolla kuvia ja videoita aivan laidasta laitaan niin fetissi juttuja eli pissa jutut, julkiset paikat, tyttöjen jutut, joko kiihottaa? Ja sit aivan peruskauraa eli strippaamista, masturbointia ,seksiä, anaalia soolona ja duuona yms.
Tai sitten custom sulle juuri sellaisen videon kun sä haluut ja kuvat siihen päälle.
Vai otettaisko me niin kuuma sessio että uskaltais tulee video puheluun?
Siellä sä saat päättää alistanko mäsua vai sä mua...
Vai leikittäisikö jotain kivaa roolileikkiä vaiko haluaisitko Strippi show'n ja masturboinnit ja orgasmin siihen päälle. Valinta on sinun.
Sexting tämä on niin kuumaa koska, ahh vaikkapa puoli tuntia niin kiusoittelua ja sextilailua minun ja minun vartaloni kanssa.
Voit jopa kokea melkein sen, no niin että olen siellä kun saat minulta niin lämpimiä kuvia ja videoita.
Ja ah niin kehut maukkaan tuoksuiset pikkarit.
Ai anteeks eiks noist mikää ollukkaan sun juttu? No ei se mitään mä teen mitä vaan sä haluut beibe ;)
Kaikki tuhmat pojat tänne teitä rankaistaan! Mutta mä oon niin kiva täti et mä annan vaihtoehdot mitä rankaisua ottaa. ;)
KIK/Sannasusannaa
ĸikhttps:////panettaa.org//--seura-tiedot-557193.html
sannasusannaa
Ilmoitus lisätty:
16:04 03.01.2025
ID: 557193